Зворотній дзвінок


Форма заказу

Гігабітний Інтернет

У міру інтенсивного розвитку технологій, часто користувачеві Інтернету виявляється вже недостатньо швидкості 100 Мбіт / с. Будучи інноваційним провайдером, Компанія "Файвстарс" пропонує своїм абонентам скористатися новою високошвидкісною технологією - гігабітним інтернетом.

Гігабітний Інтернет - це можливість користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт / с!

Мы проверили скорость домашнего интернета в 1 Гбит/с. Это реально?

На сьогоднішній день гігабітний Інтернет в Україні - це найбільш швидкий доступ до світової та української мережі, який забезпечує максимально зручне користування послугами.

Якщо у вас є потреба в скачуванні / передачі великих обсягів інформації або ж ви хочете підвищити рівень власного комфорту, то ця послуга саме для вас.

Для повноцінного користування послугою ми рекомендуємо мати:

  • мережеву карту , яка підтримує 1 Гбіт / с;
  • гігабітний комутатор або роутер, при потребі таких;
  • SSD жорсткий диск.

Підключення відбувається через гігабітний порт комутаційного обладнання провайдера кабелем необхідного стандарту, при наявності необхідного обладнання у клієнта.

Чому варто замовити гігабітний Інтернет в Компанії "Файвстарс"? Скориставшись гігабітним інтернетом  від Компанії "Файвстарс", ви отримуєте не тільки високошвидкісний Інтернет і безперебійний доступ до всесвітньої павутини, але також інші переваги:

  • швидке підключення;
  • комплексні пакети Інтернет + ТБ;
  • безкоштовне онлайн-телебачення за технологією ОТТ;
  • кредитний період до 4-х днів;
  • зручне управління послугами в особистому кабінеті;
  • цілодобове професійне техобслуговування;
  • доступна абонплата.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на будь-які, що виникли у вас питання, і проконсультувати щодо особливостей підключення гигабитного інтернету.

17.07.2020
78 переглядів

Другие новости

Зменшення вартості підключення до мережі інтернет для с. Азовське!

Зменшення вартості підключення до мережі інтернет для с. Азовське! Шановні абоненти, в с. Азовське та СОТ "Веселка" й СОТ "Південний" істотно змінюється вартість підключення до послуг інтернет-зв'язку. Замість 1400 грн., з 1 вересня 2021 р. послуга підключення складе усього 900 грн. (плюс 5 грн. за метр кабелю). Також нагадуємо, що для мешканців села діють нові швидкості та тарифи на послуги інтернет-зв'язку!
02.09.2021
0 переглядів

Нові швидкості та тарифи на послуги інтернет-зв'язку для с. Азовське!

Шановні абоненти, з 1 червня 2021 р. змінюється вартість тарифних планів на послуги інтернет-зв'язку. Скористуйтеся акцією "Зафіксуй тариф" для діючих абонентів!
06.05.2021
78 переглядів

Нові тарифи на послуги інтернет-зв'язку для міста та СОТ "Веселка", "Південний"

Шановні абоненти, з 1 червня 2021 р. змінюється вартість тарифних планів на послуги інтернет-зв'язку. Скористуйтеся акцією "Зафіксуй тариф" для чинних абонентів!
06.05.2021
78 переглядів

Місце оплати послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» змінено!

Шановні абоненти послуги мережі Інтернет «ФайвСтарс»! Інформуємо Вас про зміну місця поповнення абонентського рахунку з 5 лютого 2021 року. Враховуючи ваші численні побажання та зручну транспорту розв’язку, оплата послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» буде прийматися за адресою: Західний проспект 2в (біля школи №9, будівля «Поінт-інтернет»).
04.02.2021
78 переглядів