Зворотній дзвінок


Форма заказу

Гігабітний Інтернет

У міру інтенсивного розвитку технологій, часто користувачеві Інтернету виявляється вже недостатньо швидкості 100 Мбіт / с. Будучи інноваційним провайдером, Компанія "Файвстарс" пропонує своїм абонентам скористатися новою високошвидкісною технологією - гігабітним інтернетом.

Гігабітний Інтернет - це можливість користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт / с!

Мы проверили скорость домашнего интернета в 1 Гбит/с. Это реально?

На сьогоднішній день гігабітний Інтернет в Україні - це найбільш швидкий доступ до світової та української мережі, який забезпечує максимально зручне користування послугами.

Якщо у вас є потреба в скачуванні / передачі великих обсягів інформації або ж ви хочете підвищити рівень власного комфорту, то ця послуга саме для вас.

Для повноцінного користування послугою ми рекомендуємо мати:

  • мережеву карту , яка підтримує 1 Гбіт / с;
  • гігабітний комутатор або роутер, при потребі таких;
  • SSD жорсткий диск.

Підключення відбувається через гігабітний порт комутаційного обладнання провайдера кабелем необхідного стандарту, при наявності необхідного обладнання у клієнта.

Чому варто замовити гігабітний Інтернет в Компанії "Файвстарс"? Скориставшись гігабітним інтернетом  від Компанії "Файвстарс", ви отримуєте не тільки високошвидкісний Інтернет і безперебійний доступ до всесвітньої павутини, але також інші переваги:

  • швидке підключення;
  • комплексні пакети Інтернет + ТБ;
  • безкоштовне онлайн-телебачення за технологією ОТТ;
  • кредитний період до 4-х днів;
  • зручне управління послугами в особистому кабінеті;
  • цілодобове професійне техобслуговування;
  • доступна абонплата.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на будь-які, що виникли у вас питання, і проконсультувати щодо особливостей підключення гигабитного інтернету.

17.07.2020
78 переглядів

Другие новости

Місце оплати послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» змінено!

Шановні абоненти послуги мережі Інтернет «ФайвСтарс»! Інформуємо Вас про зміну місця поповнення абонентського рахунку з 5 лютого 2021 року. Враховуючи ваші численні побажання та зручну транспорту розв’язку, оплата послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» буде прийматися за адресою: Західний проспект 2в (біля школи №9, будівля «Поінт-інтернет»).
04.02.2021
78 переглядів

Змінення тарифів з 1 серпня

Шановні абоненти, з 1 серпня 2020 р. змінюється вартість тарифних планів для приватного сектору (підключення за технологією GPON). Для того, щоб рост тарифів був менш відчутний для наших абонентів, буде проведено індексацію залишків на ваших рахунках. Тому для тих, хто поповнив рахунок на декілька місяців вперед, вартість інтернету залишиться незмінною.
17.07.2020
0 переглядів

Как пополнить счет и получить техподдержку во время карантина

В связи с ограничительными мерами, связанными с пандемией коронавируса, офис компании 5старс работает в режиме ограниченного доступа с 17 марта 2020 г. Произвести пополнение счета с комфортом Вы можете, воспользовавшись платежными терминалами Приватбанк или системой электронных платежей Приват24. Круглосуточная служба поддержки продолжает работать в прежнем режиме. Техническая поддержка абонентов осуществляется в полном объеме, придерживаясь правил безопасности при карантине. Воспользоваться услугами службой технической поддержки можно по телефону 0995373535
17.03.2020
78 переглядів

ПРАВИЛА надання послуг интернет-провайдера "ФайвСтарс"

Шановні абоненти ! До Вашої уваги пам’ятка-витяг з ПРАВИЛ надання та отримання телекомунікаційних послуг:
11.03.2020
78 переглядів