Зворотній дзвінок


Форма заказу

Гігабітний Інтернет

У міру інтенсивного розвитку технологій, часто користувачеві Інтернету виявляється вже недостатньо швидкості 100 Мбіт / с. Будучи інноваційним провайдером, Компанія "Файвстарс" пропонує своїм абонентам скористатися новою високошвидкісною технологією - гігабітним інтернетом.

Гігабітний Інтернет - це можливість користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт / с!

Мы проверили скорость домашнего интернета в 1 Гбит/с. Это реально?

На сьогоднішній день гігабітний Інтернет в Україні - це найбільш швидкий доступ до світової та української мережі, який забезпечує максимально зручне користування послугами.

Якщо у вас є потреба в скачуванні / передачі великих обсягів інформації або ж ви хочете підвищити рівень власного комфорту, то ця послуга саме для вас.

Для повноцінного користування послугою ми рекомендуємо мати:

  • мережеву карту , яка підтримує 1 Гбіт / с;
  • гігабітний комутатор або роутер, при потребі таких;
  • SSD жорсткий диск.

Підключення відбувається через гігабітний порт комутаційного обладнання провайдера кабелем необхідного стандарту, при наявності необхідного обладнання у клієнта.

Чому варто замовити гігабітний Інтернет в Компанії "Файвстарс"? Скориставшись гігабітним інтернетом  від Компанії "Файвстарс", ви отримуєте не тільки високошвидкісний Інтернет і безперебійний доступ до всесвітньої павутини, але також інші переваги:

  • швидке підключення;
  • комплексні пакети Інтернет + ТБ;
  • безкоштовне онлайн-телебачення за технологією ОТТ;
  • кредитний період до 4-х днів;
  • зручне управління послугами в особистому кабінеті;
  • цілодобове професійне техобслуговування;
  • доступна абонплата.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на будь-які, що виникли у вас питання, і проконсультувати щодо особливостей підключення гигабитного інтернету.

17.07.2020
78 переглядів

Другие новости

Шановні абоненти, вітаємо з Новорічними святами!

Шановні абоненти компанії "ФайвСтарс" пропонуємо Вам ознайомитися з нашим графіком роботи на новорічні свята.
28.12.2021
101 переглядів

Зменшення вартості підключення до мережі інтернет для с. Азовське!

Зменшення вартості підключення до мережі інтернет для с. Азовське! Шановні абоненти, в с. Азовське та СОТ "Веселка" й СОТ "Південний" істотно змінюється вартість підключення до послуг інтернет-зв'язку. Замість 1400 грн., з 1 вересня 2021 р. послуга підключення складе усього 900 грн. (плюс 5 грн. за метр кабелю). Також нагадуємо, що для мешканців села діють нові швидкості та тарифи на послуги інтернет-зв'язку!
02.09.2021
0 переглядів

Нові швидкості та тарифи на послуги інтернет-зв'язку для с. Азовське!

Шановні абоненти, з 1 червня 2021 р. змінюється вартість тарифних планів на послуги інтернет-зв'язку. Скористуйтеся акцією "Зафіксуй тариф" для діючих абонентів!
06.05.2021
78 переглядів

Нові тарифи на послуги інтернет-зв'язку для міста та СОТ "Веселка", "Південний"

Шановні абоненти, з 1 червня 2021 р. змінюється вартість тарифних планів на послуги інтернет-зв'язку. Скористуйтеся акцією "Зафіксуй тариф" для чинних абонентів!
06.05.2021
78 переглядів