Зворотній дзвінок


Форма заказу

Как пополнить счет и получить техподдержку во время карантина

В связи с ограничительными мерами, связанными с пандемией коронавируса, офис компании ФайвСтарс работает в режиме ограниченного доступа с 17 марта 2020 г.

Для оплаты услуг пользуйтесь сайтом https://oplata.berdyansk.net/, через платежные терминалы Приватбанка или через приложение Приват24.

Оплата интернета 5старс через ПРИВАТ 24:

- выбираем вкладку «ВСЕ УСЛУГИ», далее «КОММУНАЛКА», создать новый платеж, вводим расчетный счет UA893133990000026003060784463

- высветиться надпись ЧП "ФайвСтарс", нажимаем на неё.

- контролируем окошко «НАЗНАЧЕНИЕ ПЛАТЕЖА» - там должна быть ваша фамилия

- далее вводим номер договора*, адрес и сумму к оплате

- добавить в корзину и подтвердить платеж.

* - номер договора можно узнать в личном кабинете https://stats.berdyansk.net/

Также прием платежей возможен в отделениях банков по Вашим реквизитам. Внимание! Для осуществления платежа необходимо ввести номер Вашего договора.

Круглосуточная служба поддержки продолжает работать в прежнем режиме. Техническая поддержка абонентов осуществляется в полном объеме, придерживаясь правил безопасности при карантине.

Приносим извинения за неудобства, администрация компании ФайвСтарс.

17.03.2020
78 переглядів

Другие новости

Місце оплати послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» змінено!

Шановні абоненти послуги мережі Інтернет «ФайвСтарс»! Інформуємо Вас про зміну місця поповнення абонентського рахунку з 5 лютого 2021 року. Враховуючи ваші численні побажання та зручну транспорту розв’язку, оплата послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» буде прийматися за адресою: Західний проспект 2в (біля школи №9, будівля «Поінт-інтернет»).
04.02.2021
78 переглядів

Гігабітний Інтернет

Будучи інноваційним провайдером, Компанія "Файвстарс" пропонує своїм абонентам скористатися новою високошвидкісною технологією - гігабітним інтернетом. Гігабітний Інтернет - це можливість користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт / с! На сьогодні гігабітний Інтернет в Україні - це найбільш швидкий доступ до світової та української мережі, який забезпечує максимально зручне користування послугами. Якщо у вас є потреба в скачуванні / передачі великих обсягів інформації або ж ви хочете підвищити рівень власного комфорту, то ця послуга саме для вас.
17.07.2020
78 переглядів

Змінення тарифів з 1 серпня

Шановні абоненти, з 1 серпня 2020 р. змінюється вартість тарифних планів для приватного сектору (підключення за технологією GPON). Для того, щоб рост тарифів був менш відчутний для наших абонентів, буде проведено індексацію залишків на ваших рахунках. Тому для тих, хто поповнив рахунок на декілька місяців вперед, вартість інтернету залишиться незмінною.
17.07.2020
0 переглядів

ПРАВИЛА надання послуг интернет-провайдера "ФайвСтарс"

Шановні абоненти ! До Вашої уваги пам’ятка-витяг з ПРАВИЛ надання та отримання телекомунікаційних послуг:
11.03.2020
78 переглядів