Зворотній дзвінок


Форма заказу

Змінення тарифів з 1 серпня

Шановні абоненти, з 1 серпня 2020 р. змінюється вартість тарифних планів для приватного сектору (підключення за технологією GPON). Підвищення тарифів пов'язано з більшою вартістю підтримки мережевої інфраструктури у приватному секторі.
Для того, щоб рост тарифів був менш відчутний для наших абонентів, буде проведено індексацію залишків на ваших рахунках. Тому для тих, хто поповнив рахунок на декілька місяців вперед, вартість інтернету залишиться незмінною.
Отже, акція для абонентів "Зафіксуй тариф" доступна для кожного, хто підключен до нашої мережі в приватному секторі. До 1 серпня 2020 року у Вас є можливість сплатити наперед (від 1 до 5 місяців) за старими цінами. Тобто, так, щоб гарантовано не змінювався тариф на строк дії цієї передплати. Увага, максимальний період дії акції — до 31 грудня 2020 года!

Нагадуємо, Компанія «ФайвСтарс» пропонує послугу доступу в мережу Інтернет за найновішими технологіями на максимальній швидкості до 1 Гбіт/с.
Нові тарифи для приватного сектору вводятся в дію з 1 серпня 2020 р.:

Більш детально з новими тарифними планами Ви можете ознайомитись тут http://5s.net.ua/5s_services/5s_v_dome.html

Дякуюємо за розуміння і подальшу співпрацю.

З повагою, адміністрація ПП «ФАЙВСТАРС».

17.07.2020
0 переглядів

Другие новости

Зменшення вартості підключення до мережі інтернет для с. Азовське!

Зменшення вартості підключення до мережі інтернет для с. Азовське! Шановні абоненти, в с. Азовське та СОТ "Веселка" й СОТ "Південний" істотно змінюється вартість підключення до послуг інтернет-зв'язку. Замість 1400 грн., з 1 вересня 2021 р. послуга підключення складе усього 900 грн. (плюс 5 грн. за метр кабелю). Також нагадуємо, що для мешканців села діють нові швидкості та тарифи на послуги інтернет-зв'язку!
02.09.2021
0 переглядів

Нові швидкості та тарифи на послуги інтернет-зв'язку для с. Азовське!

Шановні абоненти, з 1 червня 2021 р. змінюється вартість тарифних планів на послуги інтернет-зв'язку. Скористуйтеся акцією "Зафіксуй тариф" для діючих абонентів!
06.05.2021
78 переглядів

Нові тарифи на послуги інтернет-зв'язку для міста та СОТ "Веселка", "Південний"

Шановні абоненти, з 1 червня 2021 р. змінюється вартість тарифних планів на послуги інтернет-зв'язку. Скористуйтеся акцією "Зафіксуй тариф" для чинних абонентів!
06.05.2021
78 переглядів

Місце оплати послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» змінено!

Шановні абоненти послуги мережі Інтернет «ФайвСтарс»! Інформуємо Вас про зміну місця поповнення абонентського рахунку з 5 лютого 2021 року. Враховуючи ваші численні побажання та зручну транспорту розв’язку, оплата послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» буде прийматися за адресою: Західний проспект 2в (біля школи №9, будівля «Поінт-інтернет»).
04.02.2021
78 переглядів