Зворотній дзвінок


Форма заказу

Змінення тарифів з 1 серпня

Шановні абоненти, з 1 серпня 2020 р. змінюється вартість тарифних планів для приватного сектору (підключення за технологією GPON). Підвищення тарифів пов'язано з більшою вартістю підтримки мережевої інфраструктури у приватному секторі.
Для того, щоб рост тарифів був менш відчутний для наших абонентів, буде проведено індексацію залишків на ваших рахунках. Тому для тих, хто поповнив рахунок на декілька місяців вперед, вартість інтернету залишиться незмінною.
Отже, акція для абонентів "Зафіксуй тариф" доступна для кожного, хто підключен до нашої мережі в приватному секторі. До 1 серпня 2020 року у Вас є можливість сплатити наперед (від 1 до 5 місяців) за старими цінами. Тобто, так, щоб гарантовано не змінювався тариф на строк дії цієї передплати. Увага, максимальний період дії акції — до 31 грудня 2020 года!

Нагадуємо, Компанія «ФайвСтарс» пропонує послугу доступу в мережу Інтернет за найновішими технологіями на максимальній швидкості до 1 Гбіт/с.
Нові тарифи для приватного сектору вводятся в дію з 1 серпня 2020 р.:

Більш детально з новими тарифними планами Ви можете ознайомитись тут http://5s.net.ua/5s_services/5s_v_dome.html

Дякуюємо за розуміння і подальшу співпрацю.

З повагою, адміністрація ПП «ФАЙВСТАРС».

17.07.2020
0 переглядів

Другие новости

Місце оплати послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» змінено!

Шановні абоненти послуги мережі Інтернет «ФайвСтарс»! Інформуємо Вас про зміну місця поповнення абонентського рахунку з 5 лютого 2021 року. Враховуючи ваші численні побажання та зручну транспорту розв’язку, оплата послуг інтернет-провайдера «ФайвСтарс» буде прийматися за адресою: Західний проспект 2в (біля школи №9, будівля «Поінт-інтернет»).
04.02.2021
78 переглядів

Гігабітний Інтернет

Будучи інноваційним провайдером, Компанія "Файвстарс" пропонує своїм абонентам скористатися новою високошвидкісною технологією - гігабітним інтернетом. Гігабітний Інтернет - це можливість користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт / с! На сьогодні гігабітний Інтернет в Україні - це найбільш швидкий доступ до світової та української мережі, який забезпечує максимально зручне користування послугами. Якщо у вас є потреба в скачуванні / передачі великих обсягів інформації або ж ви хочете підвищити рівень власного комфорту, то ця послуга саме для вас.
17.07.2020
78 переглядів

Как пополнить счет и получить техподдержку во время карантина

В связи с ограничительными мерами, связанными с пандемией коронавируса, офис компании 5старс работает в режиме ограниченного доступа с 17 марта 2020 г. Произвести пополнение счета с комфортом Вы можете, воспользовавшись платежными терминалами Приватбанк или системой электронных платежей Приват24. Круглосуточная служба поддержки продолжает работать в прежнем режиме. Техническая поддержка абонентов осуществляется в полном объеме, придерживаясь правил безопасности при карантине. Воспользоваться услугами службой технической поддержки можно по телефону 0995373535
17.03.2020
78 переглядів

ПРАВИЛА надання послуг интернет-провайдера "ФайвСтарс"

Шановні абоненти ! До Вашої уваги пам’ятка-витяг з ПРАВИЛ надання та отримання телекомунікаційних послуг:
11.03.2020
78 переглядів