Зворотній дзвінок


Форма заказу

Акция - Доброе слово!

Кому же не нравиться слышать приятные слова в свой адрес. А главное если все это заслужено! Компания "ФайвСтарс" старается изо всех сил, для того чтобы предоставлять качественные услуги и обслуживание на достойном уровне.

Принять участие в акции "Доброе слово" может каждый абонент "ФайвСтарс", для этого необходимо лишь поделится информацией о нас со своими близкими, друзьями и знакомыми, взамен Вы получите приятный подарок от фирмы!

Акция действует на постоянной основе. Более детальную информацию можно получить в центре обслуживания абонентов или позвонив по телефону!

P.S.
Компания "Файвстарс" хочет выразить свою благодарность тем абонентам, что уже приняли участие в акции и поделились своими приятными впечатлениями. Наш коллектив очень надеется, что мы Вас не разочаровали!

21.07.2016
102 просмотров

Другие акции

Зима нових можливостей з Файвстарс!

Акція «Абонплата -50%» для мешканців приватного сектору м. Бердянська. Скористайтесь акційним PON-підключенням до послуги безлімітного інтернету 5 STARS на обраній швидкості доступу та користуйтесь послугою ЗА ПІВЦІНИ! Взяти участь в акції можливо при умові, що Ви надасте заявку та підключитесь з 15 грудня 2021 р. по 28 лютого 2022 року.
23.12.2021
102 переглядів

Новорічний настрій на півроку!

Акція «Абонплата -50%» для мешканців приватного сектору м. Бердянська. На період дії акції для нових абонентів економія може скласти до 480 гривень!
23.12.2021
102 переглядів

Підключайся у с. Азовське за 900 грн!

Хочеш якісний високошвидкісний інтернет, але боїшся що це можливо тільки для жителів міста ?! Ні, компанія «ФайвСтарс» надає своїм абонентам неймовірно зручні умови підключення, надзвичайно гнучкі та вигідні тарифні плани, а також широкий спектр додаткових послуг і пропозицій. За довгі роки роботи на ринку телекомунікацій c. Азовське ми зарекомендували себе як надійний постачальник якісного швидкісного інтернету передової технології підключення GPON, GEPON!
11.03.2020
152 переглядів

Підключайся за 400 грн!

Хочеш якісний високошвидкісний інтернет, але оплата підключення кажеться занадто високою?! Не впадайте у відчай, вихід є! Підключись до нашої мережі за вигідною пільговою ціною 400 грн!
11.03.2020
152 переглядів